הבטון הוא חומר חזק ואיתן ובתור שכזה הוא גם עמיד בפני מקדחות המשמשות לקידוח חומרים חזקים פחות כגון עץ או פלסטיק, וגם המסורים הסטנדרטיים לא יסבו לבטון נזק ממשי, ולא יהיו יעילים בניסורו. הדבר דורש ניסור וקידוח בטון באמצעות חומר קשה מהבטון. היהלום הוא החומר בעל דרגת הקשיחות הגבוהה ביותר בטבע ולכן הוא החומר המתאים ביותר עבור ביצוע עבודות ניסור וקידוח בטון.

 

אחים דדוש- שירותי חיתוך בטון במקצועיות ובאחריות

 

חברת אחים דדוש מעניקה ללקוחותיה בכל רחבי הארץ שירותי חיתוך בטון ביהלום, והיא מתמחה בניסור בטון ברמת דיוק גבוהה ביותר. החברה מבצעת חיתוך בטון בכל סוגי המבנים תוך שמירה על ביצוע מדויק ונקי על פי התכניות המבוקשות.

בעקבות הפריחה שחווה ענף השיפוץ והבנייה ובזכות הטכנולוגיות המתקדמות, גדלה הדרישה לחיתוך בטון ברמת דיוק גבוהה. הטכנולוגיות החדישות והשיפור המשמעותי בציוד החיתוך בבטון מאפשרים רמות ביצוע גבוהות מאוד שבעבר נחשבו למסובכות.

חברת אחים דדוש מספקת שירותי ניסור בטון מקצועיים, נקיים ומהירים תוך שהיא מקפידה על גימורים איכותיים, ועמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ללא פגיעה בתשתיות.

 

צוות החברה מתמחה בכל סוגי חיתוך הבטון:

 

* חיתוך פתחים לחלונות ודלתות בחדרים ובממ"דים.

* חיתוך גרמי מדרגות, מעקות בטון ומעברים במבנים קיימים.

* חיתוך עמודי בטון וקורות בטון.

* פירוק גשרים, מקלטים, ומבני בטון שלמים.

* יצירת פתחים בממ"דים לחלונות ולאוורור.

 

זקוקים לשירותי חיתוך ביטון? אחים דדוש עומדים לשירותכם

 

ציוד החברה הוא הציוד החדיש, הבטיחותי והעוצמתי ביותר שקיים, מה שמאפשר עבודות חיתוך בטון מדויקות ויעילות. הצוות גם עובר הכשרות מקצועיות, והוא מנוסה בעבודות ניסור בטון מכל הסוגים תוך שהוא משתמש בציוד המתקדם ביותר. אחים דדוש מבצעים כל עבודה על הצד הטוב ביותר בכל השלבים- משלב התכנון ועד לשלב סיום העבודה בה מתבצע ניקיון יסודי.

שביעות רצון הלקוחות נמצאת אצל אחים דדוש במרכז והם מקפידים על אמינות ומקצועיות. רבים מן הלקוחות שבים לעבוד עם החברה בפרויקטים נוספים של ניסור בטון ביהלום, וממליצים עליה לגופים אחרים כגון מוסדות וקבלנים.

אם אתם מעוניינים בשירותי חיתוך בטון ברמה הגבוהה ביותר צרו קשר עם אחים דדוש שיגיעו אליכם יבדקו את השטח ויספקו לכם תכנית עבודה מסודרת והצעת מחיר הוגנת.

האם אתם מחפשים חברה מנוסה ומקצועית לחיתוך בטון? פנו לאחים דדוש!

 

 
צור קשר
טלפון: 052-2434444 , 050-4894476
פקס: 077-4415685
כתובתינו: אשדוד
דוא”ל: dadoshbrother@gmail.com